0
0
0

Ось у чому різниця між цукровим та вафельним папером.

    Цукрова картинка виглядає на торті або будь-якому іншому кондитерському виробі неймовірно апетитно, оригінально. Такі смаколики набирають популярності з кожним днем. Наша студія «Cake Print» займається виготовленням принтів на вафельному та цукровому папері. Щоб ви якнайкраще могли визначитися з тим, якій саме підставі для зображення віддати перевагу, Варто звернути увагу на риси кожної з них.

 Цукрова картинка на торті-001

Особенности:

1.    Вафельна малюнок буде зроблено на тонкому або щільному листі, у якого повністю відсутній смак і аромат, а як основного інгредієнта застосовують рисове борошно або картопляний крохмаль.


2.    Вафельний папір трохи крихкувата тонка трохи напівпрозора, а ось щільна практично непрозора. Її неможливо складати навпіл, а тому застосовують лише у розгорнутому вигляді.


3.    Надрукувати цукрову картинку – це означає підготувати лист із цукрової мастики з приємним ванільним ароматом та смаком.


4.    Цукровий папір не прозора, солодка, більш товста щодо вафельної. Вона має білим відтінком, низьким показником крихкості - еластична. 

Щоб надрукувати вафельну картинку без дефектів, ми застосовуємо інноваційне обладнання, а перед декоруванням торта її необхідно обробити за допомогою нейтрального кондитерського гелю. Це покращує її рівність та дозволяє грамотно розподілити по поверхні торта. 

Факт:

Цукрова картинка може бути трохи яскравішою за вафельну, Однак, при зверненні до нашої студії у вас не виникне таких проблем. Ми використовуємо сучасні технології, завдяки яким будь-яке зображення, незалежно від обраної основи буде соковитим, яскравим та з насиченими відтінками. 

Цукрова картинка на торті-002

Використовувати цукрову та вафельну картинку можна для покриття:

·       мастики;

·       застывшей глазури;

·       айсинга;

·       шоколада.

У нас ви зможете замовити їстівні картинки в ексклюзивному та неймовірно якісному виконанні, з доставкою по Україною. Ми маємо уявлення про те, який крем підібрати для даного типу їстівного паперу так, щоб він відповідав побажанням клієнта.

Совет:

Вафельний папір буде кращеобробити гелем з двох сторін, завдяки чому вона стає солодкуватою, блискучою, надаючи кондитерському виробу особливий шик.

Будь-яке полотно, незалежно від того, цукрове воно або вафельне, має свій термін придатності, дотримання якого є обов'язковим. Вибирайте у нас кулінарні картинки, які можна замовити в Україні оперативно та з доставкою на вигідних умовах.

 Цукрова картинка на капкейках-003Ось у чому різниця між цукровим та вафельним папером, Відмінність між цукровим та вафельним папером

Коментарі
Схожі статті
07.08.2019
Правильно наклеюємо їстівну картинку на торт.
Правильно наклеюємо їстівну картинку на торт.
Ми точно знаємо, як необхідно клеїти вафельну або цукрову їстівну картинку на торт.Для того щоб 100% бути впевненим у відмінному результаті використання їстівної картинки, потрібна практика. Тому, прочитавши статтю, Ви точно будете озброєні: що і як..
08.08.2019
Наклеюємо картинку на пряник, всі тонкощі та нюанси.
Наклеюємо картинку на пряник, всі тонкощі та нюанси.
Пряник або топер з зображенням.Окремої уваги потребує ця тематика. Імбирний пряник завоював серця любителів кулінарних виробів. Це цілий світ, занурившись у який, назавжди здобудеш відбиток у твоєму серці. Твої смакові рецептори теж пам'ятатимуть це ..
08.08.2019
Використовуємо їстівну картинку в льодяниках.
Використовуємо їстівну картинку в льодяниках.
Топпери з льодяників зі їстівною вафельною або цукровою картинкою всередині.Льодяники з твоєю картинкою - один із самих топових трендів та креативних прикрас торта і не тільки. Яскраві та прозорі, мають неповторний шарм у дизайні.Це ще один із багать..
07.08.2019
Нестандартне застосування їстівної картинки.
Нестандартне застосування їстівної картинки.
Можливі комбінації в кулінарному дизайні за допомогою вафельного або цукрового паперу.Творче мислення - запорука успіху та професіоналізму. Коли з'явився цей цікавий винахід – харчова їстівна картинка, ніхто й не думав, що людське креативне мислення ..
22.03.2023
Зберігання надрукованого вафельного зображення потребує певних умов збереження його якості та зовнішнього вигляду.
Зберігання надрукованого вафельного зображення потребує певних умов збереження його якості та зовнішнього вигляду.
Термін зберігання вафельної картинки: Термін зберігання вафельної картинки залежить від умов зберігання та виробника, тому рекомендується дивитися на дату виготовлення на упаковці. Зазвичай термін зберігання вафельної картинки становить від 3 до 6 мі..